Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze STOPKA
R E K L A M A
    Zaloguj się
 
Stopka
»
»
»
»
»
»
»
»
»
Książki
Autorzy
Publikuj u nas
Szukaj
Stopnik 2020
Noc Muzeów ze „Stopką”
SSP STOPKA / 13:01:20, 26.04.2016 r.   drukowanie
$$

Wszystkich tych, którzy chcą lepiej poznać kierunki pracy "Stopki", obchodzącej w tym roku 35-lecie, zachęcamy do odwiedzenia łomżyńskiego hotelu „Gromada” w Noc Muzeów, 14 maja br. Z tej okazji Stowarzyszenie zaprezentuje się w trzech różnych odsłonach.

Chętni mogą obejrzeć kolekcję obrazów i rzeźb poplenerowych, specjalnie wyselekcjonowanych przez malarza, grafika i wieloletniego współpracownika „Stopki” Stanisława Kędzielawskiego. Od godz. 19.00 swoje zbiory – w wersji elektronicznej, a także wydruki numerów gazet z różnych lat – zaprezentuje czytelnia prasy dawnej. Szczególnie polecamy artykuły związane z wydarzeniem sprzed dziewięćdziesięciu lat, przewrotem majowym.

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do odwiedzenia stoiska z książkami, przy którym przedstawimy aktualną ofertę wydawniczą i tytuły objęte promocją, m.in. Serię Glogerowską i Zaczepki.

$$


Będzie też możliwość zakupu "Wielkiej księgi narwiańskiej". Zaprezentujemy nowy katalog książek i wręczymy drobne upominki od „Stopki”.

$$


Wstęp wolny!
Top 5
Oblicza solidarności
Oblicza solidarności
Cena: 30,00 zł
Gen: 0.018s Projekt techniczny i wykonanie serwisu: Tomasz Majewski informacja o cookies